Field Longtext Pager (2.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Position
es: Posición

en: Pager position
es: Posición del paginador

en: Index
es: Índice

en: Word
es: Palabra

en: custom
es: personalizado

en: Character limit
es: Límite de caracteres

en: Placeholder
es: Marcador de posición
