Field Longtext Pager (2.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Save
fi: Tallenna

en: Position
fi: Sijoitus

en: Pager position
fi: Sivutuksen sijainti

en: Index
fi: Indeksi

en: Character limit
fi: Kirjainmäärärajoitus

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki
