Field Longtext Pager (2.0.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save
fr: Enregistrer

en: Pager position
fr: Position de la pagination

en: Character
fr: Personnage

en: Word
fr: Mot

en: custom
fr: personnalisé

en: Character limit
fr: Limite de caractères

en: Word limit
fr: Limite de mots
