Field Longtext Pager (2.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Position
he: מיקום

en: Index
he: אינדקס

en: Character limit
he: מגבלת תווים

en: Placeholder
he: שומר מקום
