Field Longtext Pager (2.0.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Pager position
hu: Lapozó elhelyezkedése

en: @hours hours
hu: @hours óra

en: custom
hu: egyéni

en: Character limit
hu: Karakterszám korlátja

en: Placeholder
hu: Helykitöltő
