Field Longtext Pager (2.0.0) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save
it: Salva

en: Position
it: Posizione

en: Pager position
it: Posizione del paginatore

en: Index
it: Indice

en: custom
it: personalizzato

en: Character limit
it: Limite caratteri

en: Placeholder
it: Segnalibro
