Field Longtext Pager (2.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Position
ja: ポジション

en: Pager position
ja: ページャーの位置

en: Index
ja: インデックス

en: Word
ja: 単語

en: Character limit
ja: 文字数制限

en: Placeholder
ja: プレースホルダー
