Field Longtext Pager (2.0.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Position
lt: Pozicija

en: Index
lt: Indeksas

en: custom
lt: savitas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Placeholder
lt: Vietaženklis
