Field Longtext Pager (2.0.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Position
nl: Positie

en: Pager position
nl: Pagineringspositie

en: @hours hours
nl: @hours uur

en: Word
nl: Woord

en: custom
nl: aangepast

en: Character limit
nl: Tekenlimiet

en: Placeholder
nl: Plaatshouder
