Field Longtext Pager (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Position
oc: Posicion

en: Pager position
oc: Posicion de la paginacion

en: Index
oc: Indèx

en: Character limit
oc: Limite de caractèrs
