Field Longtext Pager (2.0.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Position
pl: Pozycja

en: Pager position
pl: Pozycja stronicowania

en: Index
pl: Indeks

en: Word
pl: Słowo

en: custom
pl: niestandardowy

en: Character limit
pl: Limit znaków

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Page break method
pl: Sposób dzielenia na strony

en: Page break placeholder
pl: Zamiennik do dzielenia stron

en: Word limit
pl: Limit słów
