Field Longtext Pager (2.0.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Position
ru: Позиция

en: Pager position
ru: Расположение постраничного навигатора

en: Index
ru: Индекс

en: Word
ru: Слово

en: custom
ru: дополнительный

en: Character limit
ru: Ограничение символов

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Index prefix
ru: Префикс индекса
