Field Longtext Pager (2.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Save
ta: சேமி

en: Position
ta: இடம்

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: Character limit
ta: எழுத்து வரம்பு

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
