Field Longtext Pager (2.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Position
tr: Konum

en: Index
tr: Dizin

en: custom
tr: özel

en: Character limit
tr: Karakter sınırı

en: Placeholder
tr: Yer tutucu
