Field Longtext Pager (2.0.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Position
uk: Позиція

en: Pager position
uk: Розташування навіґатора

en: Index
uk: Індекс

en: Character
uk: Символ

en: Word
uk: Слово

en: custom
uk: інший

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: Placeholder
uk: Заповнювач
