Field Longtext Pager (2.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save
vi: Lưu

en: Position
vi: Vị trí

en: Index
vi: Chỉ mục

en: Character
vi: Ký tự

en: custom
vi: tự chọn
