Field Menu (2.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Menu item
de: Menüpunkt

en: Fields
de: Felder

en: Root
de: Hauptebene

en: Available menus
de: Verfügbare Menüs

en: Negate the condition
de: Bedingung umkehren

en: Max depth
de: Maximale Tiefe
