Field Menu (2.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Menu item
eu: Menu itema

en: Fields
eu: Eremuak

en: Available menus
eu: Menu erabilgarriak

en: Negate the condition
eu: Baldintza ukatu
