Field Menu (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Menu item
oc: Element de menú

en: Fields
oc: Camps

en: Root
oc: Raiç

en: Available menus
oc: Menús disponibles
