Field Menu (2.0.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Menu item
pl: Element menu

en: Fields
pl: Pola

en: Root
pl: Korzeń

en: Available menus
pl: Dostępne menu

en: Negate the condition
pl: Zaneguj warunek
