Field Menu (2.0.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Menu item
sv: Menyval

en: Fields
sv: Fält

en: Root
sv: Rot

en: Available menus
sv: Tillgängliga menyer

en: Negate the condition
sv: Negera villkoret
