Field Menu (2.0.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Title
da: Titel

en: Menu item
da: Menupunkt

en: Fields
da: Felter

en: Root
da: Rod

en: Available menus
da: Tilgængelige menuer

en: Negate the condition
da: Modvirk betingelsen
