Field Menu (2.0.1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Menu item
fa: آیتم منو

en: Fields
fa: فیلدها

en: Root
fa: ریشه

en: Available menus
fa: منوهای در دسترس
