Field Menu (2.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Menu item
id: Pokok menu

en: Fields
id: Bidang isian

en: Root
id: Akar utama

en: Available menus
id: Menu yang tersedia

en: Negate the condition
id: Negasikan kondisi
