Field Menu (2.0.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Fields
sk: Polia

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Available menus
sk: Dostupné menu
