Field Menu (2.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Menu item
vi: Mục liên kết

en: Fields
vi: Các trường

en: Root
vi: Gốc

en: Available menus
vi: Trình đơn hiện có
