Field Menu (2.1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Menu item
es: Elemento de menú

en: Fields
es: Campos

en: Root
es: Raíz

en: Available menus
es: Menú disponible

en: Negate the condition
es: Negar la condición
