Field Menu (2.1.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Fields
et: Väljad

en: Root
et: Juur

en: Available menus
et: Kasutuselolevad menüüd

en: Negate the condition
et: Tingimuse eitamine
