Field Menu (2.1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Menu item
fi: Valikon kohta

en: Fields
fi: Kentät

en: Root
fi: Päätaso

en: Available menus
fi: Käytettävissä olevat valikot

en: Negate the condition
fi: Käänteistä ehto
