Field Menu (2.1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Menu item
hu: Menüpont

en: Fields
hu: Mezők

en: Root
hu: Gyökér

en: Available menus
hu: Elérhető menük

en: Negate the condition
hu: A feltétel negálása
