Field Menu (2.1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Available menus
lt: Galimi meniu

en: Negate the condition
lt: Neigimo sąlyga
