Field Menu (2.1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Menu item
nl: Menuonderdeel

en: Fields
nl: Velden

en: Root
nl: Basis

en: Available menus
nl: Beschikbare menu's

en: Negate the condition
nl: De conditie omkeren

en: Max depth
nl: Maximale diepte
