Field Menu (2.1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Menu item
ro: Articol de meniu

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Root
ro: Rădăcină

en: Available menus
ro: Meniuri disponibile

en: Negate the condition
ro: Negați condiția
