Field Menu (2.1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Menu item
tr: Menü öğesi

en: Fields
tr: Alanlar

en: Root
tr: Kök

en: Available menus
tr: Kullanılabilir menüler

en: Negate the condition
tr: Koşulu tersine çevir.
