Field Menu (2.2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Menu item
ja: メニュー項目

en: Fields
ja: フィールド

en: Root
ja: ルート

en: Available menus
ja: 利用可能なメニュー

en: Negate the condition
ja: 条件を反転する
