Field Menu (2.2.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Menu item
pt: Item de menu

en: Fields
pt: Campos

en: Root
pt: Raiz

en: Available menus
pt: Menus disponíveis

en: Negate the condition
pt: Negar a condição
