Field Menu (2.2.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Fields
uk: Поля

en: Root
uk: Корінь

en: Available menus
uk: Доступні меню

en: Negate the condition
uk: Інверсія умови

en: Max depth
uk: Максимальна глибина
