Field Operations (8.x-1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Field name
da: Feltnavn

en: Field type
da: Felttype

en: Fields
da: Felter

en: Used in
da: Brugt i

en: @field_name (Locked)
da: @field_name (Låst)

en: @type (module: @module)
da: @type (modul: @module)
