Field Operations (8.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Field name
de: Feldname

en: Field type
de: Feldtyp

en: Fields
de: Felder

en: Used in
de: Verwendet in

en: @field_name (Locked)
de: @field_name (Gesperrt)

en: @type (module: @module)
de: @type (Modul: @module)
