Field Operations (8.x-1.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Field type
hy: Դաշտի տեսակը

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: @field_name (Locked)
hy: @field_name արգելափակված
