Field Operations (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Field name
ja: フィールド名

en: Field type
ja: フィールドタイプ

en: Fields
ja: フィールド

en: Used in
ja: 利用場所

en: @field_name (Locked)
ja: @field_name (削除不可)

en: @type (module: @module)
ja: @type （モジュール: @module）
