Field Operations (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Used in
lt: Naudojama

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)
