Field Operations (8.x-1.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Fields
az: Sahələr

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: @field_name (Locked)
az: @field_name (Bağlanmışdır)
