Field Operations (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Field type
el: Τύπος πεδίου

en: Fields
el: Πεδία

en: Used in
el: Χρησιμοποιείται σε

en: @field_name (Locked)
el: @field_name (Κλειδωμένο)
