Field Operations (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: Field name
es: Nombre del campo

en: Field type
es: Tipo de campo

en: Fields
es: Campos

en: Used in
es: Usado en

en: @field_name (Locked)
es: @field_name (Bloqueado)

en: @type (module: @module)
es: @type (módulo: @module)
