Field Operations (8.x-1.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Field type
km: ប្រភេទ​វាល

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: @field_name (Locked)
km: @field_name (ជាប់​សោ)
