Field Operations (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Field type
pl: Typ pola

en: Fields
pl: Pola

en: Used in
pl: Użyte w

en: @field_name (Locked)
pl: @field_name (zablokowane)

en: @type (module: @module)
pl: @type (moduł: @module)
