Field Operations (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Field name
ar: اسم الحقل

en: Field type
ar: نوع الحقل

en: Fields
ar: الحقول

en: Used in
ar: مستخدمة في

en: @field_name (Locked)
ar: @field_name (مقفل)
