Field Operations (8.x-2.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Field name
be: Назва поля

en: Field type
be: Тып поля

en: Fields
be: Палі

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: @field_name (Locked)
be: @field_name (Заблакавана)

en: @type (module: @module)
be: @type (модуль: @module)
