Field Operations (8.x-2.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Field type
ca: Tipus de camp

en: Fields
ca: Camps

en: Used in
ca: Usat a

en: @field_name (Locked)
ca: @field_name (Bloquejat)

en: @type (module: @module)
ca: @type (mòdul: @module)
